Regionalna nagrada za najbolje iskustvo Učenja zalaganjem u zajednici

Kolping Društvo Srbije u saradnji sa partnerima iz Mreže učenja zalaganjem u zajednici Centralne i Istočne Evrope (CEE SL Network) i uz podršku Latinoameričkog centra za učenje zalaganjem u zajednici (CLAYSS), i ove godine poziva sve osnovne i srednje škole da razvijaju projekte koje se zasnivaju na metodologiji  Učenja zalaganjem zajednici i da prijave svoj projekat za nagradu.

Ove godine će sve ustanove koje primenjuju metodologiju Učenja zalaganjem u zajednici, imati priliku da konkurišu za drugu po redu regionalnu nagradu  – „Regional Service-Learning Award“.

Prijavni obrazac, kao i osnovne uslove prijave možete pronaći na sledećem linku pri dnu stranice, nakon što pronađete obrasce za Srbiju.

Metodologija Učenja zalaganjem u zajednici uvezuje akademsko učenje učenika i njegova postignuća sa društveno korisnim radom i time znatno doprinosi proakitvom delovanju učenika u svom okruženju.
Promene mogu da krenu iz škole, započnite ih baš Vi!