Otvaranje Kolping Edukativnog centra u Sajanu

U četvrtak, 17.10.2019. godine otvoren je Kolping edukativni centar u Sajanu. Kako je u svom uvodnom govoru istakla Melinda Tomić, direktorica Kolping društva Srbije, ideja o otvaranju edukativnog centra u Sajanu rodila se još pre četiri godine i želeli bismo da se zahvalimo svima koji su tokom tog perioda uložili svoje napore kako bi ta ideja postala stvarnost. Na otvaranju centra govorili su i Gregor Federhen, predstavnik Kolping International-a zadužen za centralnu i istočnu Evropu, Indiju i Vijetnam, kao i Toth Zoltan, predsednik mesne zajednice Sajan, a upriličena je i izložba fotografija pod nazivom “Kolping – mesto koje okuplja sve generacije” dok je ženski kamerni hor Lauda ovaj događaj učinio nezaboravnim svojim sjajnim nastupom.