Kolping Srbija - izabrani novi organi upravljanja

Na izbornoj skupštini Kolping društva srbije izabrani su članovi/ce upravnog odbora i nadzornog odbora udruženja, kao i predsednik/ca i zamenik predsednika/ce udruženja.

21. marta 2015. godine u prostorijama Kolping kuće u Padeju je održana izborna skupština za nove organe upravljanja Kolping društva Srbije. U sastav upravnog i nadzornog odbora ušli su neki od osnivača udruženja, ali takođe i članovi koji su u prethodne dve godine svojim volonterskim angažovanjem pokazali inicijativu, doneli novu energiju u Kolping društvo Srbije i zaslužili da budu nominovani i izabrani u sastav organa upravljanja. Javnim glasanjam izabrani/e su sledeći članovi/ce: Predsednica udruženja - Ana Lenđel, zamenik predsednice Zoltan Tot. U sastav upravnog odbora, pored njih dvoje ušli su i Judit Bednarik, kao predsednica Omladine Kolping društva Srbije, zatim Emanuel Topolčani, kao prezes i Vladislav Palfi, kao peti član.

Nadzorni odbor će u sledeće četiri godine činiti: Ildiko Sabo, Lidija Babković i Aleksa Filipov.