Kolping donacije u Obrenovcu

Predstavnici Kolping društva Srbije posetili su danas Obrenovac i uručili donacije vrtiću i jednoj porodici u teškoj situaciji.

Predstavnici Kolping društva Srbije sastali su se danas sa direktorom predškolske ustanove "Perka Vićentijević" Milošem Desančićem, sa kojim je direktorica Melinda Tomić potpisala ugovor o donaciji 11 termosa za transport hrane iz centralne kuhinje do 5 vrtića u Obrenovcu. Sredstva za pomoć Obrenovčanima prikupili su članovi Kolping udruženja u Nemačkoj.

Nakon uručivanja donacije, posećena je i jedna porodica koja je ostala u veoma teškoj situaciji nakon poplava. Ovom prilikom, pored novčane pomoći njenoj majci, maloj, hrabroj Ivani uručene su igračke, slatkiši i topla obuća za zimu, kako bi joj bar donekle bili ulepšani predstojeći praznici.